Teslimat

Siparişleriniz İstanbul Bahçelievler konumundaki işletmemizden Yurtiçi Kargo ile sizlere ulaştırılır. Tüm Türkiye’ye Yurtiçi Kargo ile yapılan teslimat işleminde kargo süresi hesaplanarak Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoda bekleme yaşanacak ise kargonuz Pazartesi Yurtiçi Kargo ya teslim edilmektedir. İstisna olarak İstanbul adresli oluşturulan siparişler için Cuma günü dahil kargo çıkışı sağlanmaktadır. Diğer günler ise aynı gün kargo imkanı sağlıyoruz.

Sipariş Limiti ve Ücretleri

  • Sitemizde 200 TL sipariş alt limiti bulunmaktadır.
  • Kargo ücreti sepetinizi tamamladıktan sonra teslimat adresi sayfasında belirtilmekte olup kargo ücreti 125 TL’dir.
  • Köy, askeri birlik ve girişi özel izine tabi yerlere teslimat yapılmamakta olup, siparişinizi teslim edecek anlaşmalı kargo firmasının hizmet vermediği noktalara sipariş teslimatı yapılmamaktadır.
  • Kargo ile yapılan alışverişlerde 1200 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti alınmamaktadır.
  • Kapıda ödeme seçeneği kargo firması tarafından 9,90 TL olarak tahsil edilmektedir.
  • Teslimat sırasında ürünlerini kontrol etmeniz gerekir. Siparişler e-arşiv ya da irsaliye ile teslim edilmektedir. Sipariş teslimatı sırasında müşterilerimiz e-arşiv ya da irsaliye üzerine okunaklı bir şekilde adını soyadını ve imzasını atması gerekmektedir.
  • Online ödemeli siparişlerde ise teslim alan kişinin ek olarak T.C Kimlik numarası da yazması gerekmektedir. Belirtilen şartların uygulanmaması durumunda SanalPeynirci siparişi teslim etmeme hakkını saklı tutar.

 

Teslimat sırasında ürün iadesi :

İade etmek istediğiniz ürünleri teslimat esnasında teslimat görevlisine teslim edebilirsiniz. Sipariş tutarını online kredi kartı ile ödemeyi seçtiyseniz iade ettiğiniz ürünlerin tutarı kredi kartınıza iade edilecektir. Kapıdaki ödeme seçeneklerinden birini seçtiyseniz toplam fiyat üzerinden faturalandırılacaktır ve Sanalpeynirci’ye ilettiğiniz banka hesap numarasına iade edilecektir.

Kargo Teslim Alma İşlemi

  • Kargo ulaştığında doğrudan kargo görevlisinin ibraz edeceği, ürünü teslim aldığınızı gösteren belgeye imza attıktan sonra  ürünün kargo paketinde  herhangi bir hasar olup olmadığından ve ürünlerin eksiksiz olduğundan emin olmanız gerekmektedir.
  • Eğer üründe bir hasar ya da eksik varsa, kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamasını isteyin ve ürünü teslim almayın. Ürünü kargo görevlisine iade edin.
  • Burada dikkat edilmesi gereken bir nokta: Hasar Tespit Tutanağını hazırlamadan önce ürünü teslim aldığınıza dair bir imza atmamış olmanız gerekmektedir. Kargo görevlisi acelesi olduğunu ve hemen gitmesi gerektiğini söylese bile bunun yasal hakkınız olduğunu unutmayın.