uzunlarpeynir.com’da Neler Bulabilirim?

Arayıp bulamadığın kahvaltıya dair taze, doğal, geleneksel tüm ürünleri,  birçok ürünü bol çeşitliliği ile sana sunuyoruz. Ürünlerini hazırlarken çok özenli davranıyor ve siparişini en hızlı şekilde sana ulaştırıyoruz.

Mevsiminin en güzel sütünden yapılan peyniri, taze dalından koparılmış zeytini ve daha birçok ürünü bizzat yerinden gidip tadıp görerek alıyor ve sana sunuyoruz.

Neden uzunlarpeynir.com’a Üye Olmalıyım?

Ayrıca uzunlarpeynir.com’a üye olduğunda üyelerimize özel kampanya, indirim ve avantajlardan yararlanabilirsin. Sipariş aşamasında her defasında adres ve iletişim bilgilerini tekrar girmek zorunda kalmazsın. Daha önce oluşturduğun siparişin üzerinden hızlıca siparişini verebilirsin. uzunlarpeynir.com mail listesine kaydolup çeşitli fırsatlardan faydalanabilirsin.

Soğuk Ürünler Nasıl Bozulmadan Geliyor?

Siparişin +4 dereceli soğutmalı aracımız ile soğuk zinciri kırılmadan tazeliğini koruyarak sana ulaşır. Kargo ile gönderdiğimiz siparişlerde ise kargo çıkış saatinde ürünlerini hazırlıyor ve soğuk zincir ambalajlarında buz ile birlikte paketleyip gönderim sağlıyoruz.

Sanalpeynirci.com’da satılan et ürünleri İslami koşullara uygun mudur?

Sanalpeynirci.com’da satılan tüm etler hijyenik olarak İslami usullere ve TSE’nin helal kriterlerine uygundur.

Siparişim darbeye uğramış şekilde gelirse veya taze gelmezse ne yapabilirim?

Olmaz da olursa diye söylüyoruz, darbeye uğramış şekilde veya taze gelmeyen siparişlerini koşulsuz şartsız kargo personeline iade edebilirsin. Kargo ile gönderilen siparişlerde ise kargo personelinden ürünü teslim almamanız ve kargo tespit tutanağı tutmasını istemeniz gerekmektedir.

Hangi şehirlere hizmet veriyorsunuz?

Şimdilik kendi aracımızla sadece İstanbul’un Bakırköy, Bahçelievler, Güngören ve Zeytinburnu ilçelerine sipariş teslimatı yapabilmekteyiz. Kargo ile ise tüm Türkiye’ye teslimatımız vardır. (Adalar Hariç) Teslimat bölgemizin genişlemesi için taleplerini önemsiyoruz. Bulunduğun yere gönderim yapmamız veya her türlü soru ve önerin için bizimle iletişime geçebilirsin.

Kampanya ve fırsatlardan nasıl haberdar olabilirim?

Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook, Instagram, Twitter) takip ederek veya sitemize üye olarak kampanya bildirim mailleri için izin vererek kampanya ve fırsatlardan haberdar olabilirsin.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Siparişinin ödemesini yapabilmen için sana 3 farklı seçenek sunuyoruz. Bunlar kredi kart ile online ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme, kapıda nakit ödeme şeklindedir. Kargo ile ürünün teslim edilecekse kredi kartı ile online şeklinde ödeme seçenekleri sunuyoruz.

Kupon kodu (Hediye Çeki) nasıl kullanılır?

Kupon kodunu kullanabilmen için önce üye olman gerekmektedir. Ürünlerini sepete ekledikten sonra ‘’Siparişi Tamamla’’ butonuna tıklayıp, sepet detayı ekranının sağ tarafındaki ‘’Hediye Çekler’’ yazısının altındaki alana kupon kodunu girip ‘’Kullan’’ butonuna tıklarsan kodun siparişinde geçerli olacaktır.